Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Egzamin gimnazjalny 2014

Klikając na poniższy link znajdziecie się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czekają tam na Was informacje dotyczące procedur egzaminu gimnazjalnego 2014.

Klikając na zakładkę Egzamin gimnazjalny i wybierając następnie arkusze egzaminacyjne zostaniecie przekierowani do podstrony z arkuszami egzaminacyjnymi z lat poprzednich a mianowicie od roku 2002 do roku 2013.

Zachęcam do pobierania arkuszy i ćwiczenia przed egzaminem. Dodatkowo do dyspozycji macie przykładowe zestawy zadań oraz klucze odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zestawów. Zachęcam do korzystania i życzę wielu sukcesów.

CKE

Admin.