Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Mikołajkowy Turniej Bytnar Cup

Zwycięską drużyną okazała się klasa II c – (Białołeka Team). Zespół, który wygrał zagrał z drużyną składającą się z nauczycieli. Resztę możecie zobaczyć sami… :) Klasy pierwsze grały w Rzucankę Siatkarską.

Czytaj więcej...

Lekcja w Kampinosie

28 września klasa 3b miała przyjemność uczestniczyć w lekcji na temat kampinowskich krajobrazów. Dużą atrakcją zajęć było to, że odbyły się one w terenie....

 

Gawęda o zachowaniu się przy stole.

17 maja klasy 1d i 3d pojechały do Pułtuska na ciekawą lekcję w niezwykłym miejscu. Pod kierunkiem zamkowego Mistrza Kelnerstwa dowiedzieliśmy się, jak należy zachowywać się przy stole, spożywać posiłki, korzystać z zastawy stołowej. Następnie przy przygotowanym specjalnie obiedzie mieliśmy możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności w praktyce.

 

 

Koncert dla Przedszkolaków.

Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie naszego gimnazjum pod kierownictwem pani Ady Kazidróg, zorganizowali koncert dla przedszkolaków. Dzieciom bardzo się podobało :-).

 

Niezwykła lekcja WF

W naszej szkole lekcje wf są ciekawe i pełne emocji. Tym razem uczniowie mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.

 

http://www.gim55.waw.pl/galeria/wspinaczkowa-lekcja-wf

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...