Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Szanowni Państwo

 

Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
 

 

Szanowni Państwo

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

57 1030 1508 0000 0005 5096 3020
z dopisaniem DBFO -SP 392

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

 

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA 2016/2017

 Dyrektor Gimnazjum

 Renata Kozłowska

 Wice Dyrektor Gimanzjum

 Dorota Hryniewicka

 PRZEDMIOTY:

 NAUCZYCIELE:

 Język polski

  •  Renata Kozłowska 
  •  Bożenna Sieradz 
  •  Aleksandra Szałek 
  •  Kamila Drażba

 Język angielski

  •  Ewelina Stefańczyk
  •  Olha Szwec - Siekierska
  •  Paulina Sucholewska
  •  Małgorzata Michałkiewicz

 Język francuski/ język włoski

 Bożenna Dagilis-Makowska

 Język niemiecki

 Aleksandra Korsak

 Język hiszpański

 Aleksandra Gramowska

 Historia

 Marianna Adamczyk

 WOS

 Izabella Łuszczyk

 Plastyka, zajęcia artystyczne

 Muzyka

 Joanna Kotecka

 Adriana Kazidróg

 Fizyka

  •  Nina Deliś
  •  Mariusz Michalak

 Chemia

  •  Maria Wasiluk-Brzozowska
  •  Konrad Michalski

 Matematyka

  •  Nina Deliś 
  •  Sztachelska Anna
  •  Paulina Godlewska
  •  Emilia Archacka

 Geografia

  •  Dorota Hryniewicka 
  •  Dorota Jastrzębska
  •  Magdalena Warowna

 Zajęcia techniczne

 Janusz Lisowski

 Biologia

  •  Dorota Hryniewicka
  •  Halina Domańska

 Informatyka

 Anna Sztachelska

 Wychowanie fizyczne, pływanie, taniec

  •  Jan Bartoszewski (trener lekkoatletyki)
  •  Marcin Białek (trener pływania)
  •  Luiza Bałdowska (trener pływania)
  •  Joanna Dejnakowska-Krajewska
  •  Tomasz Dorosz (trener tańca)
  •  Aneta Grochowicz
  •  Krzysztof Koc (trener piłki nożnej)
  •  Marcin Kozaczuk (trener pływania)
  •  Cezary Skiba (trener pływania)
  •  Kuciel Krzysztof (trener piłki nożnej)
  •  Łukasz Winek (trener piłki nożnej)

 Religia

 Agnieszka Jóśko

 Pedagodzy

  •  Marzena Rutkowska
  •  Jadwiga Misiewicz (reedukacja)
  •  Karolina Grudzińska-Powierża 
  •  Aleksandra Balińska (2b)
  •  Paweł Papajewski (3b)
  •  Wiktoria Skonieczna (1b)

 Psycholog

 Sylwia Gilewska-Matysiak

 Biblioteka i czytelnia

  •  Dorota Jastrzębska
  •   Agnieszka Jóśko

 

 

 Klasy i ich wychowawcy – 2015/2016

KLASY PIERWSZE

WYCHOWAWCY

1a

Marianna Adamczyk

1b

Ewelina Stefańczyk i Wiktoria Skonieczna

1c

Nina Deliś

1d

Magdalena Warowna

KLASY DRUGIE

WYCHOWAWCY

2a

Paulina Godlewska

2b

Kamila Drażba i Aleksandra Balińska

2c

Maria Wasiluk - Brzozowska

2d

Joanna Dejnakowska - Krajewska

KLASY TRZECIE

WYCHOWAWCY

3a

3b

Olha Shvets

Bożenna Sieradz i Paweł Papajewski

3c

3d

Aleksandra Szałek

Luiza Bałdowska

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...