Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Dzień Zdrowego Żywienia

Tego dnia w Gimnazjum nr 55 odbyły się obchody "Dnia Zdrowego Żywienia". Dzięki wsparciu Burmistrza dzielnicy Żoliborz, pana Krzysztofa Bugla, mieliśmy możliwość przygotowania, dla uczniów zaprzyjaźnionych placówek, zajęć mających na celu promowanie stylu zdrowego odżywiania.

W uroczystości wzięły udział przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, nie tylko z Żoliborza.
W trakcie warsztatów odbyło się przedstawienie pt. "Na straganie" przygotowane przez uczniów Gimnazjum nr 55. Następnie dzieci i młodzież przystąpili do przygotowania zadań konkursowych polegających na sporządzeniu smacznego posiłku z produktów, które sami wybrali na zaaranżowanym bazarze.
Potrawy przez nich przygotowane oceniała komisja konkursowa z Burmistrzem dzielnicy Żoliborz panem Krzysztofem Bugla na czele.
Po części konkursowej odbył się pokaz sztuki kulinarnej przeprowadzony przez szkolnego kucharza pana Pawła Piętkę. Impreza zakończyła się wręczeniem upominków uczestnikom oraz wspólnym obiadem.
Obchody "Dnia Zdrowego Żywienia" miały charakter ponaddzielnicowy. Mamy nadzieję, że w następnych latach dołączą do nas kolejne placówki.

zobacz więcej


Zdrowe odżywianie wsparte ćwiczeniami - to jest to. Nowe wyposażenie siłowni.

zobacz siłownię

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...